פוליש לרצפה מחירים

פוליש לרצפה  מחירים
ידוע כי במהלך השנים רצפת הבית או המשרד נשחקת בגלל כל מיני גורמים וסיבות שונות- הנפוצה מבניהן היא גרירה של חפצים או רהיטים על הרצפה הוא שימוש בכיסאות גלגלים שהורסים את המרצפות והקרמיקה במיוחד במשרדים ובחדרי מחשבים. כדי לשמור על רצפת המבנה שברשותנו עלינו לבצע כל כמה שנים פוליש מקצועי על ידי חברת ניקיון מיומנת בעל ניסיון שתוכל לספק לנו מענה ולסייע לנו לחדש את המרצפות ולגרום להן להיראות כמו חדשות גם לאחר מספר שנים.
פוליש מחירים
השוק מציע מגוון רחב של חומרי ניקוי ובעזרת פרסום טוב רוב האנשים חושבים שמדובר בחומרים מהפכניים שיצרו ברק על גבי המרצפות ויותירו שכבה שתגן על הרצפה לאור זמן, הטעות הזאת נפוצה בקרב הצרכנים, ידוע וברור שכדי לחדש את מראה הרצפה שנשחק במהלך הזמן יש צורך בביצוע פוליש מקצועי הנעשה על ידי חברת ניקיון המתמחה בתחום הפוליש. פוליש לבית מקצועי נעשה על ידי שימוש בחומרים פעילים בשילוב עם קרצוף הרצפה על ידי מכונת פוליש מקצועית שבנויה כך שבתחתיתה ישנו פד עדין שמסתובב בתנועות מעגליות במהירות ועל ידי כך בעצם יוצר את השינוי ואת הברק שמתקבל בסופו של דבר.
מחירים עבור פוליש לרצפה

פוליש קריסטל המחיר 15 עד 20 ש'ח למטר תלוי בסוג המרצפות.
פוליש ווקס 8 עד 12 ש'ח למטר
קרצוף וניקוי מרצפות 10 עד 15 ש'ח למטר
ליטוש יהלום – ליטוש עדין 20 עד 30 ש'ח למטר
ליטוש מדרגות 70 ש'ח למדרגה 
סילר למרצפות –  סילר מט 20 ש'ח למטר לא כולל ניקוי המשטח
ישנם מגוון סוגים של פוליש מקצועי, יש צורך לדעת על איזה סוג של רצפה מדובר כדי להתאים למרצות את סוג הפוליש הנדרש, שני סוגי הפוליש העיקריים ביותר אלו הפוליש קריסטל והפוליש ווקס הוותיק יותר, שני סוגי הפוליש הללו בעזרת עבודה מקצועית מצליחים להביא שינוי אדיר והרצפה תראה מבריקה ובעלת מראה קריסטלי בתום ביצוע הפוליש והתוצאה נשמרת לתקופה שבין שנה לשלוש שנים, תלוי כמובן במספר השכבות שבוצעו על גבי המשטח ובסוג הפוליש שבוצע. רצפות קרמיקה וגרניט פורצלן אינן מתאימות לביצוע פוליש מקצועי מסוגי הפוליש שהזכרנו לעי"ל, לגבי שימור עבודת פוליש מקצועי שביצענו כמובן שיש צורך בתחזוק ובניקיון בעזרת חומרים ידידותיים למרצפות. אם בחרתם לבצע פוליש מקצועי על ידי חברת פוליש בעלת ניסיון בתחום הפוליש כדי שתעזרו באנשי המקצוע בכדי לקבל טיפים שיסייעו לנו לשמור על פוליש מקצועי שנעשה ברצפת ביתנו.

חייגו בקליק