פוליש לבית

כשאתם מחפשים חברת פוליש, אפשר להגדיר את החיפוש על פי כמה תוצאות ובעצם להגיע לחברת פוליש שמטרתה לטפל במרצפות שלכם ולהביא את המרצפות למראה משופר ומחודש יותר ממה שהיה קודם לכן.
פוליש לבית הוא לכל מטרה, כלומר אם אתם רוצים לשפר את מראה המרצפות ממראה שחוק מלא פגמים או להסיר לכלוך לאחר עבודות שיפוץ או בנייה וכדומה.
תהליך פוליש לבית מתבצע על פי סוג הריצוף וכמובן בהתאם לרמת השחיקה.
לפעמים ישנם מצבים שלא ניתן לבצע פוליש למרצפות, כשהכוונה היא לפוליש קריסטל או סילר.
מרצפות שעליהם לא יהיה ניתן לבצע פוליש קריסטל או סילר הם:
מרצפות מסוג קרמיקה, שעליהם ניתן לבצע ניקוי ראשוני ללא ליטוש או מריחת חומר הגנה כמו קריסטל או סילר.
אי אפשר להבריק מרצפות מסוג קרמיקה לעולם.
השני, מרצפות מסוג גרניט פורצלן, לא ניתן גם לבצע פוליש או ליטוש כמו הקרמיקה, אלא רק קרצוף וניקוי המשטח בלבד ללא מריחת חומרים וכו'.
כמו כן פוליש או ליטוש  לבית מתאפיין על פי סוגי הריצוף, שבניהם יש סוגים שחייבים קודם לכן לבצע ליטוש כי אחרת הפוליש לא ייתפס על המרצפות.
במקרים שהמרצפות עברו כבר בעבר פוליש קריסטל , רצוי ויש להסיר את השכבה הישנה ולא לבצע פוליש קריסטל על השכבה הישנה אחרת הפוליש החדש לא ייתפס ואם כן אז בדיוק למספר ימים.
ליטוש מרצפות  שיש, הליטוש מתאים כמעט לכל סוגי המרצפות, יש המבצעים אותו כדי לקבל מראה יותר מקצועי לאורך זמן והמראה שהמרצפות מקבלות לאחר ליטוש הרבה יותר מרשים ויוקרתי מאשר ללא ליטוש.
כשאתם מבצעים פוליש לבית בעל המקצוע שיגיע לדירה ימליץ לכם בכנות ובמקצועיות האם כדאי לכם לבצע ליטוש לפני הפוליש או שפוליש מספיק.
והכל כמובן תלוי ברמת השחיקה של המרצפות.
חברתנו מספקת שירותי פוליש לבית ברמה גבוהה ואיכותית.
אצלנו תקבלו הכוונה וייעוץ גם אם אתם לא מבינים ולא יודעים מה כדאי לכם לבצע, אנו חברה מקצועית ואמינה בעלת וותק ניסיוני רב שנים כחברה המובילה בתחום הפוליש.

חייגו בקליק