פוליש למרצפות

מרצפות דהויות וחסרות ברק פוגעות במראה הכללי של הבית או המשרד שלכם. אם אתם רוצים לשוות למרצפות שלכם מראה אסתטי, נקי יותר ומלא ברק, ללא שריטות וכתמים, ולשדרג את המראה הכללי של הבית או המשרד, פוליש קיסר כאן לשירותכם, עם שירות מקצועי של פוליש למרצפות.

מהו פוליש למרצפות?

המרצפות שלנו סופגות עם הזמן שריטות וכתמים, אשר גורמים להן להראות שחוקות ודהויות. גם אם נקרצף אותן כל שני וחמישי ונשתמש בחומרי הניקוי היקרים והאיכותיים ביותר, המראה הדהוי ישאר. שינוי אמיתי ויסודי במראה הרצפות שלנו, יושג אך ורק באמצעות פוליש למרצפות.

פוליש למרצפות מחדש את מראה המרצפות, באמצעות תהליך של ליטוש, החדרת חומר ציפוי והברקת המרצפות. שלושת הפעולות האלו הן ההתמחות שלנו בפורטל iPolish. אנחנו נגיע אליכם לפני הטיפול, נבדוק מה מתאים לסוג המרצפות שלכם ונתחיל בעבודה!

אצלנו אין הנחות ואין פשרות – המרצפות שלכם יקבלו את הטיפול המקצועי והיעיל ביותר, תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר. אנחנו מציעים שירותי פוליש מתקדמים, עם שימוש במכונות החדישות והמתוחכמות בעולם, כך שאתם תוכלו להנות מרצפה חלקה ומבריקה לאורך זמן.

כשהרצפה דהויה ומוכתמת, הגיע זמן לפנק אותה בפוליש ווקס. אנחנו בפורטל- iPolish פוליש וניקיון מתמחים בטיפולי פוליש ווקס לכל סוגי הרצפות, ללקוחות פרטיים ועסקיים. הפוליש ווקס שלנו מתבצע תוך שימוש בטכנולוגיות החכמות והמתקדמות ביותר, אשר יחזירו לרצפה שלכם את הברק והאחידות וישדרגו את המראה הכללי של הבית או המשרד.אז מה פוליש ווקס?

פוליש ווקס הינו סוג הפוליש הפופולרי ביותר בישראל – זהו הפוליש שמוכיח את עצמו במשך שנים על גבי שנים.

מהו אותו הווקס?
הווקס הוא בעצם נוזל שקוף שנספג לתוך המרצפות כך שבכך הוא יוצר שני פעולות בבת אחת:

הווקס יוצר שכבת הגנה מפני כתמים וגם שריטות למינהן
הווקס גם נותן הברקה של המרצפות – ברק שהוא עדין ויפה, ונותן לחלל המקום תחושה של ניקיון, ברק ויוקרה
איך מתבצע תהליך פוליש ווקס?
לפני שאנחנו מתחילים לטפל ברצפה שלכם, נעשה בדיקת התאמה ונקבע מהו הטיפול המתאים ביותר, על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות, ללא נזקים. ישנם חומרים שעלולים לגרום להשחרה הדרגתית של מרצפות מסויימות, או אפילו לסדקים, כך שאין להתחיל תהליך פוליש ללא בדיקה קפדנית.
והשלבים:
מתחילים בזה שחייבים לנקות את הרצפה מלכלוך ושומנים שונים. הניקיון מתבצע על ידי מכונת פוליש ווקס עם מכונת  פוליש בעזרת חומרים מיוחדים שמתאימים לאותו סוג של מרצפות ספציפיות. הניקוי עצמו מתבצע עיי "סקוטצ' ברייט" תעשייתי מיוחד. במקרים מסויימים כדאי גם לעבוד בנוסף עים מברשת קרבון או נייר לטש הכוללת בתוכה גרגירי יהלום – דבר שמייקר את הטיפול הרצוי ברצפה.
בשלב השני אפשר להתחיל בטיפול ההברקה. ההברקה מתבצעת עיי מריחת הווקס באופו שווה בכול השטח הרצוי.
בשלב השלישי – ממתינים לייבוש המוחלט של הווקס על המרצפות.
בשלב האחרון – לאחר שהמרצפות מתייבשות לחלוטין, מבריקים את הרצפה בעזרת מכונת פוליש וסקוטש עדין ובכך מסיימים את תהליך ההברקה.

תחזוקה לאורך זמן
חשוב להמשיך ולתחזק את המרצפות באופן שוטף ויום יומי על ידי חומרים מתאימים, איש הפוליש שלנו ימליץ לכם על סוג החומרים לניקיון ספציפי של הרצפות שלכם.
במגזר העיסקי בהם קיימת תנועה בלתי נפסקת של אנשים מומלץ במקרים מסויימים להוריד את שכבת הווקס ולבצע את העבודה מחדש על ידי מכונת פוליש והברקה

למי זה מתאים?
פוליש ווקס מתאים לרוב סוגי המרצפות. נהוג להשתמש בו בעיקר במשטחי אבן ושיש, הנפוצים ברוב הבתים והמשרדים. פוליש ווקס אינו מתאים לרצפה מסוג גרניט פורצלן.

חייגו בקליק