הסרת שטיחים

אנו חברה המתמחה בהסרת שטיחים מקיר לקיר.
לאחר שהסרנו לכם את השטיח אתם תקבלו משטח בעל מרצפות מחודשות, כאילו לעולם לא היה שטיח.בעבר שטיחים מקיר לקיר הפכו למטרד, ואילו היום הסרת שטיחים הינו הפתרון האידיאלי.
תהליך הסרת שטיח מקיר לקיר:
תחילה תולשים את השטיח, לאחר מכן מסירים את הדבק בעזרת סכינים מיוחדים או שפכטל
וחומרים שמטרתם להמיס את הדבק.
לאחר שהסרנו את הדבק אנו מבצעים ניקוי של המשטח בעזרת מכונה ומברשת מיוחדת וסבון.המכונה מטרתה להסיר את השאריות האחרונות ובעצם לתת מראה מחודש של המרצפות.
הסרת שטיחים אנו גם מבצעים הסרה של השטיח מהפנלים וניקוי של הפנלים והבאתם למצב המקורי. בסוף תהליך של הסרת השטיח מבצעים פוליש קריסטל שמטרתו להעניק ברק על המרצפות וככה נקבל מרצפות מבריקות.
כאשר מתקינים שטיח מקיר לקיר, ישנם שני ביצועיים עיקריים: התקנה על ידי דבק מגע. התקנה נוספת היא כאשר מניחים ספוג וגם דבק מגע, במקרים אלו הטיפול להסרת שטיח הוא ארוך יותר, מכיון שצריך לגרד עם שפכטל את הבסיס שהניחו מתחת לשטיח יחד עם הספוג .הספוג עם הדבק נתפס בצורה חזקה מאוד על הריצוף, ולכן במקרים אלו ידרש אף לבצע ליטוש.
הליטוש שיתבצע בעזרת אבני יהלום שמטרתם ללטש עד שנגיע לאבן על פי כמה דרגות
של ליטוש. מקרה המחייב ליטוש לאחר הסרת שטיח:
אם בוצע יותר מפעם אחת התקנה של שטיח מקיר לקיר במצב זה נוצרה שכבה על גבי שכבה של דבק ולכן רק ליטוש יכול להחזיר את המרצפות לקדמותן חברתנו מתמחה בכל עבודות הפוליש, הליטוש הסרת שטיחים. אנו מבצעים הסרת שטיחים ברמת גימור גבוהה ללא צורך להחליף את הריצוף מאחר והוא ספג את כל הדבק. אצלנו הפתרון לחידוש מרצפות הינו פתרון יעיל ומקצועי של חברה המובילה בתחום.אנו מבצעים הסרת שטיחים לבית, בתי עסק, מלונות ועוד. חברתנו משיגה תוצאות מרהיבות בחידוש מרצפות לאחר שיפוץ ובנייה, הסרת שטיחים ועוד.אנו פועלים בטכנולוגיה מתקדמת על פי אמצעים העומדים לרשותנו הכוללים ציוד מתקדם וחומרים איכותיים.