פוליש למדרגות

המדרגות בבית או בבניין ישנות, מתקלפות ואיבדו את הברק שלהם?
חברתנו תשמח לבצע עבורכם פוליש למדרגות
זהו בדיוק הזמן להזמין ליטוש מדרגות ולשדרג בקלות ובזול את מראה הבית או הבניין!
המדרגות בחדרי מדרגות מתלכלכות ונסדקות לעיתים קרובות כתוצאה משחיקה עקב שימוש רב של אנשים רבים. גם המדרגות בבית הפרטי יכולות להתבלות ולאבד מהברק ומהיופי לאחר תקופה מכיוון שגם הן סובלות מבלאי. לצורך כך, ניתן להזמין אנשי מקצוע המתמחים בליטוש מדרגות.

גם הבניין שלכם יכול להראות טוב יותר. הזמינו עוד היום ליטוש מדרגות ולא תאמינו לשיפור המיידי במראה חדר המדרגות. לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חינם צרו איתנו קשר

איך מלטשים את המדרגות?
חשוב מאוד לדעת כי ליטוש מדרגות אינו סתם פוליש רגיל אלא מדובר בטכניקה מיוחדת הדורשת מיומנות, ניסיון וכלים עדינים ומיוחדים. על מנת שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר אל תתפתו להצעות מחיר זולות ואל תזמינו שירות מחברה לא מוכרת העלולה לגרום לכם לסדקים במדרגות.

ליטוש מדרגות מקצועי נעשה על ידי דיסק יהלום אשר מסיר בעדינות את השכבה העליונה של המדרגה יחד עם כל הכתמים והלכלוכים הקיימים ואפילו כתמי חלודה. אם המדרגות סדוקות או שבורות חברת ליטוש מקצועית יודעת כיצד לאטום ולתקן את התקלה כך שהמדרגות יראו שלמות.

לאחר סיום הליטוש של המדרגות אנשי המקצוע ישייפו את המדרגות ויצפו אותן בחומר מיוחד שמטרתו למנוע כתמים עתידיים ופגיעה מנוזלים. תהליך הליטוש מאוד מלכלך ויוצר הרבה אבק ולכן בסיום העבודה אנשי המקצוע ישטפו היטב את המדרגות ויבריקו אותן בפוליש. המדרגות יראו מבריקות ונוצצות ממש כמו חדשות.

כמה עולה ליטוש מקצועי של מדרגות?
הצעת המחיר נקבעת בהתאם למצב הכללי של המדרגות. אם מדובר במדרגות ישנות וסדוקות יהיה צורך גם בתיקון שלהן עם דבק שיש מיוחד מה שייקר את המחיר. בכל מקרה, הצעת המחיר תיקבע לאחר שנציג החברה יבוא ויראה את סוג המדרגות ומצבן.