ניקוי לאחר שריפה

אחד הדברים הנוראיים ביותר שיכולים לקרות בדירה הוא שריפה. היא תופסת את בעלי הבית לא מוכנים ומחריבה את תכולתו. במקרה כזה נוצרים נזקים חמורים. חלקם הפיכים וחלקם בלתי הפיכים. בעל הבית נאלץ להתעסק עם חברת הביטוח על מנת לקבל פיצוי, ומול גופים נוספים. לכן לא נשארים לו הרבה כוחות, כמו גם כח אדם להתמודד עם ניקוי הדירה לאחר השרפה. במקרה כזה, חברת ניקיון אשר מתמחה בניקוי בתים לאחר שריפה יכולה לסייע לו רבות.

חברתנו מנקה דירות לאחר שריפה כולל ניקוי המבנה
+פינוי חפצים שרותי ניקוי פוליש לרצפות וצביעת הדירה / מבנה

בישראל פועלות חברות רבות אשר מתמחות בניקוי דירה לאחר שריפה. חברות ניקיון מסוגלות להציל רהיטים, וילונות וחפצים נוספים ששרדו את השרפה אך ניזוקו. לאחר שריפה מצטבר פיח ברהיטים, בשטיחים ובווילונות במקרה וחלקם שרדו. כדי לנקות אותם, מבלי לגרום נזק, ולמעשה לחדשם, יש צורך להשתמש בחומרים מיוחדים וכלי עבודה מתאימים. חברות הניקיון מיומנות במשברים מסוג זה ועובדות עם כח אדם מיומן. כמו כן, לא קל להיפטר מריח העשן. הוא נדבק לכל מקום ולכן צריך להסירו על מנת שלא יגרום נזקים לנשימה בעתיד.

ניקוי קירות מפיח ניקיון לאחר שריפה ipolish

אחרי שריפה לא חייבים לצבוע את כל הבית מחדש או להחליף את הרצפה. חברתנו יעשו את הכל כדי להחזיר את הקירות והרצפה למצבם הקודם. למעשה יש מקרים בהם אנו מבצעים
ניקוי בקיטור לקירות מסירים את  הפיח ומספקים ניקוי מקצועי מתאים ביותר לבתים פרטים לניקוי החזיתות
מפיח לאחר שריפה ניקוי מסיר פיח מטיח צבעוני אבן ירושלמית חומות אבן ועוד.
טיפול לרצפה לאחר שריפה את הרצפה בעזרת אחת משיטות פוליש לרצפה המתאימות לבית שלכם, היא תיראה אפילו חדשה יותר מהתקופה שקדמה לשריפה. גם ללא קשר לאסונות כמו שריפה והצפה, כדאי לעשות פוליש קריסטל בבית אחת לכמה שנים, על מנת לתת לרצפה מראה מבריק ורענן.

ניקוי לאחר הצפה

לאחר כיבוי השריפה, במקרה והיא הייתה ממש חמורה, נוצר נזק נוסף לבית והוא הצפה. חברות הניקיון מתמחות בניקוז המים מהבית לא פחות מהדרך בה הן יודעות לתקן את נזקי השריפה. בנוסף חברת ניקיון תפנה את כל הדברים שניזוקו לשריפה, למקום המיועד לפסולת, ותוריד מכם את כאב הראש המיותר הזה. כך במקרה של אסון, תמיד אפשר לשמוח על חברתנו
שיעשו את העבודה הקשה והלא נעימה בשבילכם, על מנת שתוכלו לטפל בדברים היותר חשובים.